HOME » SPRAWY USTALANIA MECZÓW » MECZ Z ŻURAWIEM

Lokalizacja: Krzeczowice

Posty: 69 #105292
Od: 2008-3-5
W najbliższą niedziele tj. 27.04 w ramach 18 kolejki spotkań o mistrzostwo przeworskiej A klasy Cresovia zmierzy się na boisku w Żurawiczkach z tamtejszym zespołem. W ostatniej kolejsce Nasza drużyna zremisowała u siebie z Promykiem 0:0, natomiast przeciwnik pokonał na wyjeżdzie Kisielów 4:2, tym samym podtrzymując serię meczy bez porażki w tej rundzie. W rundzie jesiennej w Krzeczowicach padł remis 3:3 a bramki dla Cresovii strzelił M.Mazur 2 oraz K.Rzepa. Na niedzielne spotkanie trener A.Kozłwski niema do dyspozycji wszystkich zawodników; przez min kontuzje, kartki i wyjazdy osobiste. Spotkanie pomiędzy tymi drużynami od lat przynosi dużo emocji ,dlatego liczymy ze i tym razem tego nie zabraknie. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Żurawiczkach !!!

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

<< Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>

HOME » SPRAWY USTALANIA MECZÓW » MECZ Z ŻURAWIEM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny