HOME » SPRAWY USTALANIA MECZÓW » 1 MECZ SEZONU 2008/09 !!!!!!!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

1 mecz sezonu 2008/09 !!!!!!!

Mecz ze świętoniową

lolek
09.08.2008 11:22:01
Grupa: Moderator

Posty: 17 #144279
Od: 2008-3-5

Ilość edycji wpisu: 1
W niedziele 10.08.2008 r. o godzinie 17:00 LKS rozegra pierwsze spotkanie ligowe, zaś przeciwnikiem będzie drużyna Wisłok Świętoniowa. Drużyna ta jest zawsze bardzo groźna. W LKS-ie Cresovia nastąpiły duże zmiany. Po stronie ubytków można zanotować : Janusz Kamiński(Żuraw Żurawiczki,Krystian Kuca,Michał Tarka(służba wojskowa)i niepewny jest los : Mirosława Mazura,Rafała Kucy i Grzegorza Bielca. Warto dodać ,iż Cresovia Krzeczowice pozyskała takich zawodników jak Adam Bogacz(Granica Stubno, Paweł Adamarek( MKS Kańczuga, Marcin Chara(z drużyny juniorów),Rafał Krysa(z drużyny juniorów),Mateusz Sołek(wznowił treningi) ponadto prowadzone są jeszcze rozmowy z dwoma zawodnikami, którzy ostatnio występowali w wyższych ligach okręgowych. W ostatnich sezonach CRESOVIA ze zmiennym szczęściem spisywała się w pojedynkach z Wisłokiem Świętoniowa.
Miejmy nadzieje że piłkarze po przygotowaniach wakacyjnych pokażą na boisku swoją wyższość i zwycięża na inauguracje sezonu 2008/2009.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA TEN MECZ
8)8)

Kibice wreszcie będą mogą sie wyszaleć diabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabeł

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

<< Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>

HOME » SPRAWY USTALANIA MECZÓW » 1 MECZ SEZONU 2008/09 !!!!!!!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny